تبلیغات
....::::آموزش کامپیوتر::::.... - Internet Explorer Auto Complete

Internet Explorer Auto Complete

نویسنده :سهیل صادقی
تاریخ:سه شنبه 24 اسفند 1389-09:00 ق.ظ

برای ساده تر كردن كارها هر بار كه چیزی را در یك زمینه متن  تایپ می كنید یا یك Password را تایپ می كنید Internet Explorer آنها را به خاطر می آورد وقتی شما به آن زمینه باز می گردیدبا وارد كردن حروف اولیه یك عبارت به طور اتوماتیك آن عبارت را برای شما تكمیل می كند یا لیستی از عبارات متناسب می دهداین در مورد Address Bar هم صدق می كند.( البته این در مورد آدرس سایتهایی  كه قبلاً بازدید كرده اید صدق می كند.)

خوب یا بد؟

البته این برای سیستمی كه بیش از یك نفر به آن دسترسی دارند مناسب نیست آنها می توانند به password های یكدیگر دسترسی پیدا كنند یا اگر شما چیزی را  search  كرده باشید هر كس دیكری می تواند آنچه را كه شما برای search انتخاب كرده اید ببیند.

پاك كردن محتویات ذخیره شده:

در Internet Explorer‌ این مسیر را بپیمایید:

Tools>> Internet Option>> Content>> Auto Complete ...>>

سپس ابتدا روی clear Password كلیك كنید سپس روی Clear Forms كلیك كنید این Address bar را هم خالی می كند.

غیر فعال كردن Auto Complete:

یك چیز خوب در مورد Auto Complete این است كه می توانید هر حالت آن را به انتخاب خودتان غیر فعال كنید.( از طریق همان مسیری كه در فوق آمد )

آدرسهای وب ( Web Address ): زمانیكه كه فعال باشد یك لیست از آدرسهای سایتهایی كه كه شما قبلاً در آن بوده اید ذخیره می كندو دیگر احتیاجی به تایپ كامل آدرس نیست.

Forms  ( زمینه های خالی برای تایپ ):با توجه به نوع آن اطلاعات را ذخیره می كند و در صورت بازگشت دوباره شما مجدداً آنها را در اختیار شما قرار می دهد

User name and password: این یكی user name و Password  شما را ذخیره می كند! در هر یك از موارد بالا با قرار دادن یك تیك در كنار هر گزینه می توانید آنها را  فعال یا غیر فعال كنید و این به خود شما بستگی دارد كه كدام یك را فعال یا غیر فعال كنید.

توجه: با غیر فعال كردن Auto Complete اطلاعاتی كه قبلاً ذخیره شده اند پاك نمی شوند.نوع مطلب : ترفندهای اینترنت دانلود موزیک ، دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم