تبلیغات
....::::آموزش کامپیوتر::::.... - کسب در امد از سایت تبلیغاتی کلیکفا.

کسب در امد از سایت تبلیغاتی کلیکفا.

نویسنده :سهیل صادقی
تاریخ:جمعه 12 فروردین 1390-07:04 ب.ظ

در سایت زیر ثبت نام کنید. وتبلیغات انها را دریافت کرده و روی وبلاگ خود قرار داده و به ازای هر کلیک بازدید کنندگان وبلاگتان تا سقف 700 ریال معادل 70 تومان پول بگیرید. از طریق لینک زیر که در پایان شرایط است اقدام کنید. البته با فروش هر کالا تا 100% پورسانت دریافت کنید. برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید.

فقط با چند کلیک ثبت نام کنید !
شروع :
برای عضویت شما فرم ثبت نام را پر کرده و سیستم آن را برای ما ارسال می کند . پس از بازبینی سایت های شما و بررسی شرایط ، حساب کاربر شما فعال شده و میتوانید به نمایش تبلیغات و معرفی سیستم به دیگران بپردازید.
کسب درآمد :
کلیکـفا بابت کلیک هایی که از سایت شما توسط بازدیدگنندگانتان بر تبلیغات کلیکفا صورت میگیرد تا 700 ریال بابت هر کلیک محاسبه و پس از رسیدن این مبلغ به 19 هزار تومان ، آن را ماهیانه 2 بار به حساب شخصی شما واریز میکند. لازم است بدانید کلیکفا به صورت دوره ای کلیه کلیک های شما را مورد بازبینی قرار داده و قبل از هر پرداخت کلیه کلیک ها و آی پی های متقل شده از سایت شما مورد بررسی دقیق قرار می دهد.
پیش پرداخت : (دریافت وجه قبل از شروع)
برای اولین بار در ایران سیستم تبلیغات کلیکی کلیکـفا اقدام به روش پیش پرداخت برای سایت های پربازدید و معتبر (PageRank 4 و PageView 50,000 به بالا) کرده است! . در این روش به دو صورت کلیکی (هر کلیک تا 250 ریال) و نمایشی (در ازای هر تعداد نمایش روزانه) سیستم به صورت پیش پرداخت وجه را واریز کرده و سپس شروع به نمایش تبلیغات میکنید !
فروش درصدی :
به زودی برای کلیه کاربران کلیکـفا سیستم درآمد حاصل از فروش که به صورت درصدی از فروش محصولات محاسبه خواهد شد نیز فعال خواهد شد .
لطفا از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام نمایید.
http://Clickfa.ir/?section=user&action=register&t=pub&fer=5653
دانلود موزیک ، دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم